Перша покупка дрона з безкоштовним навчанням

До кінця липня в Carefield Smart діє спеціальна пропозиція – безкоштовне навчання в школі пілотів при купівлі дронів DJI Agras Т16 і DJI Agras Т20.

Першим її учасником став Сергій Барабан, фермер з Кіровоградської області:

“Шукав дрон, щоб оперативно вносити фунгіциди і інсектициди після дощів, коли в поле не заїдеш обприскувачем”.

Перед покупкою вивчав ринок, порівнював різні моделі DJI Agras і XAG. 

Вибрав DJI Agras T20, бо привабив зрозумілий російськомовний інтерфейс, можливість керувати налаштуванням дрона в реальному часі і в ручному режимі, проста автоматична продувка форсунок перед роботою.

В Carefield Smart сподобалася цінова політика і відношення менеджерів. Ще до покупки вони детально пояснили всі переваги дрона і нюанси роботи з ним. І, як виявилося, вчасно вирішив купувати, бо якраз почалася акція з безкоштовним навчанням.

Навчався разом з сином. Раніше дрони не використовували, тому було дуже цікаво. Виявилося, що все просто – налаштував параметри і дрон працює. Залишається тільки контролювати і якщо треба – швидко поправляти.

В перший день навчання дізнався багато інформації від Олександра про найпопулярніші моделі дронів – будову, характеристики, особливості роботи.

Після теорії були практичні заняття в полі.

Навчав пілот Богдан – я б сказав “майстер спорту по управлінню дронами”. Показав, як налаштовувати параметри, управляти апаратом.

А найголовніше – пояснив, як практик, всі нюанси і тонкощі роботи, які не розповість менеджер з продажу і яких немає ні в інструкціях, ні в інтернеті.” 

Школа пілотів Carefield Smart – частина сервісного центру, в якому ми на постійній основі навчаємо управляти дронами для внесення.

Навчання проводять професійні сертифіковані пілоти з досвідом роботи від 3 років.

Програма включає великий теоретичний блок про роботу з дронами і обов’язкове відпрацювання польотів в польових умовах.

До 31 липня 2021 року навчання в школі пілотів для покупців дронів DJI Agras Т16 і DJI Agras Т20 – безкоштовне.

Замовити послугу