Безкоштовне навчання пілотів для покупців дронів DJI Agras T20/ Agras T16

До кінця липня для покупців дронів DJI Agras T20 діє спеціальна пропозиція

До кінця липня для покупців дронів DJI Agras T20 діє спеціальна пропозиція – безкоштовне навчання в школі пілотів Carefield Smart.

Школа пілотів – частина нашого сервісного центру, в якому ми на постійній основі навчаємо управляти дронами для внесення.* Ми не тільки продаємо дрони, а ще й даємо можливість швидко навчитися ними управляти. Клієнти, які пройшли школу пілотів, вносять ЗЗР зразу після покупки дронів і не витрачають час на їх самостійне вивчення.

Навчання триває 3 дні.

За цей час ви пройдете два блоки – теоретичний і практичний:

  • під час теоретичного вивчите будову свого дрона DJI Agras T20, розглянете відмінності між поширеними моделями і специфіку внесення при різних погодних умовах;
  • під час практичного – відпрацюєте на полі налаштування параметрів внесення і управління дроном в польоті. Польотами керують сертифіковані пілоти Carefield Smart з досвідом внесення більше 3 років.

Навчатися можна на базі нашого агроквадропарку або на ваших полях.

Пропозиція діє до 31 липня 2021 року при покупці дронів DJI Agras T20. Дізнавайтеся характеристики дрона DJI Agras T20 за номером (097) 959 3333. Або залишайте заявку і ми вам перетелефонуємо.

*звичайна вартість навчання в школі пілотів – 1000$.

Замовити послугу